top of page
Search
  • propertyview123

NOWA ODSŁONA BIUROWCA PRZY LEGNICKIEJ WE WROCŁAWIU


Razem z naszym klientem - właścicielem biurowca przy ul. Legnickiej 55 we Wrocławiu - przygotowujemy radykalną zmianę wyglądu budynku. Elewacja zyska nową kolorystykę, a całość dopełni nowoczesny system identyfikacji budynku i najemców. Prace nad nowym Vision Offices powinny ruszyć na przełomie I-II kwartału 2018 roku.

Wyjątkowa architektura budynku, świetna komunikacja z każdą częścią miasta oraz możliwość aranżacji biur według indywidualnych wymagań najemców sprawiają, że jest to bardzo dobra oferta dla firm poszukujących efektywnych powierzchni biurowych w dobrej cenie – mówi Agnieszka Florczuk z firmy PropertyView odpowiedzialna od początku tego roku za zarządzanie budynkiem i koordynację najmu. W pierwszych miesiącach obecności na projekcie podpisaliśmy nowe umowy z dotychczasowymi kluczowymi najemcami, którzy zarówno powiększyli swoje dotychczasowe powierzchnie, jak i przedłużyli umowy najmu. Tym bardziej nas to cieszy, bo są to firmy, które działają w budynku od początku jego istnienia – dodaje Agnieszka Florczuk.

Vision Offices to niewątpliwie rozpoznawalny we Wrocławiu budynek dzięki swojej unikalnej elewacji i tak zwanym „krzywym oknom”. Nowy projekt elewacji przewiduje zmianę kolorystyki na biało-szaro-grafitową oraz realizację jednolitego systemu wizualizacji logotypów najemców: pojawi się pas reklamowy nad lokalami handlowymi oraz nowoczesne podświetlane pylony na obu szczytach budynku. Całość zwieńczy podwyższenie elewacji zachodniej z podświetloną nazwą i logo Vision Offices.

Atrakcyjność projektu podnosi wyjątkowa uwaga z jaką nowy właściciel podchodzi do wymagań najemców. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi najemcy z wynajmującym proces decyzyjny jest szybki i negocjacje przebiegają sprawnie. Najmniejszy z dostępnych modułów biurowych to 40 mkw. Powierzchnia całego wolnego piętra to z kolei 1400 mkw. Tak zróżnicowana oferta sprawia, że budynek jest odpowiedni zarówno dla małych, zatrudniających kilka osób firm, jak i dla dużych podmiotów, dla których pracuje kilkaset osób. Wkrótce będziemy mogli się pochwalić nowymi umowami najmu – zapowiada Agnieszka Florczuk.

Vision Offices to nowa marka na wrocławskiej mapie powierzchni biurowych. W budynku przy ulicy Legnickiej 55 znajduje się 7700 mkw. powierzchni biurowych, 1000 mkw. powierzchni handlowych w parterze. Budynek oferuje 170 miejsc w garażu podziemnym. Do Vision Offices łatwo można dojechać samochodem oraz komunikacją miejską – przy budynku zlokalizowane są przystanki kilku linii tramwajowych i autobusowych. W sąsiedztwie znajduje się Centrum Handlowe Magnolia Park oraz liczne sklepy i punkty usługowe.


38 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page